Mehmet Akif Ersoy Mah. Gamzeli Sok. No: 16 A/1 Kağıthane / İSTANBUL
trende

Kasa Bandı Teknik Servis Hizmeti

Kasa Bandı Teknik Servis Hizmeti

Bilindiği üzere marketler de kullanılan kasa bantları, müşteriler açısından ve kasiyer açısından büyük önem taşımaktadır.

Özellikle zincir mağazalarda kullanılan kasa bantlarının çalışıp, çalışmama durumu o firmanın imajını yansıttığından ve kasiyerin iş yükünü hafiflettiği için kesinlikle önem verilmesi gereken bir durumdur.

Firmamız bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve sayısız mağaza kurulumundan gelen tecrübe ile bu alanda hizmet veren öncü firmalardan biridir.

Hizmet verdiğimiz başlıca kasa bandı markaları; Üçge, Gökçelik ve Teknogon olmakla birlikte bu markaların dışında kalan tüm markaların da kasa bantlarına teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni mağaza kurulumlarında müşteri isteği doğrultusundan kasa bandı temini yapılarak müşteriye satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Kendi imalatımız olan güç panoları ve sen sörler ile marka bağımlılığı olmadan bu alanda uygun fiyatlarla firmamızdan destek alabiliriz siniz.

Tüm hizmetlerimiz de olduğu gibi kasa bandı servisi hizmetlerinde de geçerli olmak üzere arıza kaydını oluşturduktan sonra ki 24 saat içerisinde yerinde müdahale ederek sorununuzu gideriyoruz.

Teknik servis talebinde bulunmak için web sitemiz üzerinden kayıt oluştura bilir, teknik@sevincteknoloji.com mail adresine mail atabilir veya 0212 807 24 24  nolu telefondan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: