Mehmet Akif Ersoy Mah. Gamzeli Sok. No: 16 A/1 Kağıthane / İSTANBUL
trende

Kamera Servis Hizmeti

Kamera Servis Hizmeti

Evde, işte okulda, hastanede neredeyse bütün kurum ve kuruluşlarda bulunan kamera sistemleri hayatımıza kolaylıklar sağlıyor. Günümüzde yangınlara veya birtakım olaylara duyarlı kamera sistemleri de mevcuttur. Kamera teknik servis ise kamera sistemlerinin satışının sunulduğu alan olarak geçer. En çok merak edilen sorulardan biri ise kamera sistemleri yerli mi? Neredeyse bütün sektörlerin ihtiyaç duyduğu alan olan bilişim teknolojileri, kalifiyeli personel alımı, altyapı ve yazılım sal faaliyetler için yatırım yapmak zorundadır. Bu sürecin genel maliyetinin yüksek olmasından dolayı bilişim teknolojileri alanında dış ürünler tercih edilir.

Güvenlik Kamera Çeşitleri; Analog Kamera Sistemleri, Analog HD Kamera Sistemleri ve Ip Kamera Sistemleri içinde yer almaktadır.

Analog kameralar aldıkları görüntüyü değişik formatla ile radyo dalgası kullanarak analog sinyal halinde gönderir. Bu sistemler içinde yer alan kamera çeşitleri ucuzdur. Çünkü maliyeti düşüktür. Eskiden kullanılan bu sistemlerin de birtakım dezavantajları bulunmaktadır. Frekansların çakışması sonucu çekim kalitesinde düşme, sinyal iletim mesafesinin kısa olması ve kullanılan kabloların elektriksel hasarlara yol açabileceği gibi durumlar söz konusudur. Günümüzde yerini AHD kameralar almaktadır. ” Analog HD Kameralar ”

İp kamera sistemleri ise genelde güvenlik zafiyeti olan yerlerde kullanılmaktadır. Caydırıcılığı var ve suç işleme oranını düşürür. Güvenlik görevlilerine destek olan bir sistemdir. Bu kamera sistemleri sayesinde güvenliğini sağladığı alanı kontrol ve izleme merkezleri ile gerçekleştirebilir. Çok daha geniş alanları kapsamlı bir şekilde görebilir. Günümüzde faaliyet gösteren pek çok büyük firma bu kamera sistemlerini kullanmaktadır.

Kamera Teknik Servisi Hizmetleri

Kamera teknik servis, bu servis teknik aksaklıklar yaşayan veya bakım ihtiyacı duyan kamera sistemlerinin onarılmasında, tamir edilmesinde veya yenilenmesinde görev alır. Altyapı sorunlarından oluşan aksaklıklar ile bilgi toplar ve belgeler. Donanım veya yazılım sal sorunlar ortaya çıktığında inceler ve tamir eder. Kamera teknik servis, bünyesinde bilişim teknolojileri ile ilgili alandan mezun olmuş teknikerler ile çalışma yapar. Bu sebepten kamera teknik servis personelleri profesyonel ekiplerden oluşur. Bu servisin bir diğer hizmeti ise kurulum ile ilgili verdiği hizmetlerdir.  Ayrıca kamera teknik servis hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmek için ilgili hizmetten faydalanma hakkınız bulunmalıdır. Bu haklar; garanti belgesi, ücret ödemesi veya kamera sistemlerinden hazırda faydalanılmış olmak. Bu servis hizmetimizden faydalanmayı düşünürseniz 0212 807 2424 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Servisi Hizmeti

Güvenlik kamera servisi ise genellikle teknik dışı bakımlar ve ihtiyaçlar için ilgilenen servistir. Bölgelerde oluşan altyapı sorunları, çalışmaları ile ilgili sorunlarla ilgilenen fakat asıl işi ise satış, kurulum ve montaj işi ile uğraşmaktır. Kısacası bu servis de aynı şekilde kamera teknik servisi formatında işlemektedir. Bu servis personelleri de profesyonel ekiplerdir. Çünkü bu ekip saha bilişimcilerinden oluşur. Donanım ve yazılımsal sorunların saha performansı ile halledilmesi oldukça bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: