Mehmet Akif Ersoy Mah. Gamzeli Sok. No: 16 A/1 Kağıthane / İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sevinç Group 16 yılı aşkın süredir vermiş olduğu hizmetler ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren donanım ve yazılımları ile uçtan uca çözümler sunmaktadır. Konusunda profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz;

Pos Yazar Kasa, Tartım Ürünleri, Kasa Bantları, El Terminalleri, Barkod Yazıcıları, Barkod Okuyucuları gibi ürünlerin satış ve teknik servis hizmetini ve Market Otomasyonu, Restoran Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Saha Satış Otomasyonu, E-Ticaret ve kurumsal web siteleri çözümleri için paket ve özel yazılımlar geliştirmektedir.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye, hizmete verdiğimiz önem ile zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden ödün vermemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve hatasız destek olmuştur.

Siz değerli müşterilerimize Sevinç Group ailesi olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz. Saygılarımla

Ferhat SEVİNÇ
Genel Müdür

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan işletme-çalışan-müşteri üçlüsünün farkında olarak, kalite politikamızı sürekli yukarı çekmek için teknolojiyi takip eden, müşteri odaklı bir ekip oluşturduk.

Sevinç Group olarak en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki, sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için, müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası, desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz.

Çok iyi biliyoruz ki, memnun müşteri beraberinde birçok müşteri getirecektir. Memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz;

Ayrıcalıklı bir hizmet sunan, dürüstlüğü ve güvenirliği temel kural sayan, teknolojiye önem veren, empati yaparak düşünen, yenilikçi ve çözümcü bir misyon ile: “Müşteri mutluluğunu kendi mutluluğu” sayan bir anlayış benimsiyoruz. Bu anlayışta hareket eden şirketimiz, kısa sürede çalışanları ve müşterileriyle aynı frekansta buluşmayı başarmıştır.

Farklılığından gurur duyan bir kurumsal kimlik ile:

İnsanı ön planda tutan bir dinamizmle, hizmet verdiği unsurlara yönelik güven ilkesinden asla ödün vermeden, üretken yapısıyla oluşturduğu artı değerden iş ortaklarına hizmet sunarken, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerine ulaşarak, iyi eğitilmiş, iyi seçilmiş, yüksek kalitede, esnek, öğrenen bir yapıya kavuşarak, sektörün öncüleri arasında seçkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Kimler İçin Çalışıyoruz?
Otomasyonun önemini anlayan ve amaçları için teknolojinin bütün imkanlarını kullanmak isteyen kişi ve kurumlar için çalışıyoruz.
Niçin Çalışıyoruz?
Kişi ve kurumların ihtiyaçlarını, tek merkezden güvenli ve kolay bir şekilde elde edebilmeleri için çalışıyoruz.
Bizi Özel Kılan Nedir?
Güven – Tecrübe – Kalite – Satış sonrası hizmet – Verimlilik – Çalışkan kadro – Hız – Kolaylık…
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: